LAT / RUS

+371 2838 3304

Carpoint

Apsargājama
autostāvvieta
Tavā kabatā!

car icon

Drošība Tavam
auto

CarPoint ir vairāk nekā signalizācija vai imobilaizers – tā ir gudra aizsardzība Tavam auto, kas Tavu ikdienu padarīs mierpilnāku.

Drošība Tavai ģimenei

Pievienojot savā CarPoint profilā citus mājsaimniecības auto, Tu vari izveidot drošu aizsardzību un uzraudzību visai ģimenei.

Wallet

Drošība Tavam makam

Ar CarPoint Tava auto aizsardzība nebūs garlaicīga – tā ir kā auto virtuālā dienasgrāmata, kas fiksēs Tavus braukšanas paradumus, secinājumus atstājot Tavā ziņā!

CarPoint – gudra aizsardzība
Tavam auto!

Rūpēs par Tavu un Tava auto drošību, liekot lietā desmitgadēs uzkrāto pieredzi un zināšanas auto papildaprīkojuma ražošanā, uzstādīšanā un apkopē, Autonams ir radījis mūsdienīgu aizsardzības, uzraudzības un komunikācijas sistēmu individuālajām automašīnām – CarPoint.

Tas ir produkts, kas Tavai ikdienai sniegs komfortu, laiku, mieru, kārtību un drošību!

App location

Kas ir CarPoint?

CarPoint ir vairāk nekā signalizācija vai imobilaizers – tā ir gudra aizsardzība Tavam auto, kas Tavu ikdienu padarīs mierpilnāku, atstājot rūpes par auto drošību un uzraudzību CarPoint!

CarPoint ir individuālo auto aizsardzības un uzraudzības sistēma tiešsaistē, ko veido lietotne (aplikācija) Tavā tālrunī un automašīnā uzstādīta iekārta.

Šis komplekts ikdienā nodrošinās Tava personīgā auto atrašanas vietas un kustības fiksēšanu, datus par braukšanas manieri u.c., kā arī sniegs papildu komunikācijas iespēju ceļu satiksmes negadījuma brīdī.

Bet vai man to vajag?

Draudzīgi Tavam auto –
draudzīgi arī Tev un
videi Tev apkārt.

Ar CarPoint Tava auto aizsardzība nebūs garlaicīga – tā ir kā auto virtuālā dienasgrāmata, kur fiksēti dati un pārskati, kas ļaus Tev sekot un analizēt maršrutus, braukšanas manieri un paradumus, secinājumus atstājot Tavā ziņā!

  • CarPoint Tavā dienas maršutā reģistrēs braucienu attālumus, laiku un vidējo ātrumu, tādējādi ļaujot Tev, piemēram, atrast izdevīgāko ceļu mājup no darba.

  • CarPoint fiksēs un reģistrēs straujus paātrinājumus, bremzēšanas un pagriezienu gadījumus, ko varēsi apskatīt kartē un optimizēt braukšanas manieri.

  • CarPoint analizēs Tava braukšanas stila ietekmi uz auto degvielas patēriņu, apkārtējo vidi un auto nolietojumu, sniedzot iespēju braukt ekonomiskāk un dabai draudzīgāk.

  • CarPoint fiksēs akumulatora stāvokli, kas ļaus izvairīties no strespilniem brīžiem, kad, izrādās, auto vai citu tehnisko ierīci nav iespējams iedarbināt.

Drošība un miers Tev blakus

Novieto savu auto stāvvietā, pagalmā, pie veikala vai ceļmalā – CarPoint precīzi fiksēs tā atrašanās vietu un izveidos neredzamu drošības vairogu 10 metru robežās. CarPoint ziņos Tev tālrunī, ja auto izkustēsies vai kāds centīsies traucēt CarPoint darbību!

Ja Tavs auto būs cita lietotāja rīcībā, ar lietotnes palīdzību Tu varēsi turpināt sekot tam!

CarPoint darbojas visā Eiropā, ļaujot doties atpūtas un darījumu braucienos bezrūpīgāk!

Mums rūp Tavs privātums, tāpēc īpaši esam parūpējušies, lai Tavi un Tava auto dati pie mums ir drošībā!

app settings screen

Tev un Tavai ģimenei

Pievienojot savā CarPoint profilā citus mājsaimniecības auto, Tu vari izveidot drošu aizsardzību un uzraudzību visam ģimenes autoparkam!

CarPoint piedāvā īpašu drošības funkcionalitāti – norādi CarPoint uzticamības personu, kas saņems SMS brīdī, kad CarPoint fiksēs strauju auto atsitienu vai sadursmi. Līdz ar paziņojumu uzticamības personai vienu stundu būs pieejamas auto atrašanās koordinātes un kartes atvērums, lai nepieciešamības gadījumā reaģētu.

CarPoint nav tikai inividuālajiem auto –sistēmai var pievienot jebkuru mājsaimniecības tehnisko ierīci, kam ir akumulators, lai pārliecinātos, ka tā ir drošībā.

Latvia contour

visā Latvijā

mēs aizbrauksim pie Tevis!

40 min

sistēmas uzstādīšana aizņems tikai 40 min

jebkurai ierīcei

CarPoint var uzstādīt kā auto, tā arī motociklam vai zālespļāvējam

tikai* 5 eur/mēn

*uzstādīšanas maksa – 50 eur

Pieteikt CarPoint

Lai pieteiktu CarPoint, aizpildi formu vai arī vienkārši zvani vai apciemo mūs!

VAI

zvani +371 2838 3304!

App Store

© Autonams 2022

SIA Autonams
Skanstes iela 9a, Rīga, LV-1013
+371 6750 1850
autonams@autonams.lv