Carpoint

Virtuāli apsargāta autostāvvieta Tavam auto

Carpoint
izlozejam
TONNU
degvielas

Loterijas atļaujas nr. 7282

līdz 12. augustam

piesaki CarPoint un sāc veidot sava auto dienasgrāmatu

200 litri

kļūsti par vienu no pieciem, kas laimē 200 litrus degvielas

15. augustā

seko līdzi izlozei Autonams tīklos!

Drošība Tavam auto

CarPoint ir vairāk nekā signalizācija vai imobilaizers – tā ir gudra aizsardzība Tavam auto, kas Tavu ikdienu padarīs mierpilnāku.

Drošība Tavai ģimenei

Pievienojot savā CarPoint profilā citus mājsaimniecības auto, Tu vari

izveidot drošu aizsardzību un uzraudzību visai ģimenei.

Drošība Tavam makam

Ar CarPoint Tava auto aizsardzība nebūs garlaicīga – tā ir kā auto virtuālā dienasgrāmata, kas fiksēs Tavus braukšanas paradumus, secinājumus atstājot Tavā ziņā!

CarPoint – gudra aizsardzība Tavam auto!

Rūpēs par Tavu un Tava auto drošību, liekot lietā desmitgadēs uzkrāto pieredzi un zināšanas auto papildaprīkojuma ražošanā, uzstādīšanā un apkopē, Autonams ir radījis mūsdienīgu aizsardzības, uzraudzības un komunikācijas sistēmu individuālajām automašīnām – CarPoint.

Tas ir produkts, kas Tavai ikdienai sniegs komfortu, laiku, mieru, kārtību un drošību!

Kas ir carpoint

CarPoint ir individuālo auto aizsardzības un uzraudzības sistēma tiešsaistē, ko veido lietotne (aplikācija) Tavā tālrunī un automašīnā uzstādīta iekārta.

Šis komplekts ikdienā nodrošinās Tava personīgā auto atrašanas vietas un kustības fiksēšanu, datus par braukšanas manieri u.c., kā arī sniegs papildu komunikācijas iespēju ceļu satiksmes negadījuma brīdī.

CarPoint ir vairāk nekā signalizācija vai imobilaizers – tā ir gudra aizsardzība Tavam auto, kas Tavu ikdienu padarīs mierpilnāku, atstājot rūpes par auto drošību un uzraudzību CarPoint!

App location

CarPoint – drošība un miers Tev blakus!

app settings screen

Novieto savu auto stāvvietā, pagalmā, pie veikala vai ceļmalā – CarPoint precīzi fiksēs tā atrašanās vietu un izveidos neredzamu drošības vairogu 10 metru robežās. CarPoint ziņos Tev tālrunī, ja auto izkustēsies vai kāds centīsies traucēt CarPoint darbību!

Ja Tavs auto būs cita lietotāja rīcībā, ar lietotnes palīdzību Tu varēsi turpināt sekot tam!

CarPoint darbojas visā Eiropā, ļaujot doties atpūtas un darījumu braucienos bezrūpīgāk!

Mums rūp Tavs privātums, tāpēc īpaši esam parūpējušies, lai Tavi un Tava auto dati pie mums ir drošībā!

CarPoint – TEV UN TAVAI ĢIMENEI! 

Pievienojot savā CarPoint profilā citus mājsaimniecības auto, Tu vari izveidot drošu aizsardzību un uzraudzību visam ģimenes autoparkam!

CarPoint piedāvā īpašu drošības funkcionalitāti – norādi CarPoint uzticamības personu, kas saņems SMS brīdī, kad CarPoint fiksēs strauju auto atsitienu vai sadursmi. Līdz ar paziņojumu uzticamības personai vienu stundu būs pieejamas auto atrašanās koordinātes un kartes atvērums, lai nepieciešamības gadījumā reaģētu.

CarPoint nav tikai inividuālajiem auto –sistēmai var pievienot jebkuru mājsaimniecības tehnisko ierīci, kam ir akumulators, lai pārliecinātos, ka tā ir drošībā.

Ar CarPoint brauc DROŠI, gudri un zaļi!

Ar CarPoint Tava auto aizsardzība nebūs garlaicīga – tā ir kā auto virtuālā dienasgrāmata, kur fiksēti dati un pārskati, kas ļaus Tev sekot un analizēt maršrutus, braukšanas manieri un paradumus, secinājumus atstājot Tavā ziņā!

 • CarPoint Tavā dienas maršutā reģistrēs braucienu attālumus, laiku un vidējo ātrumu, tādējādi ļaujot Tev, piemēram, atrast izdevīgāko ceļu mājup no darba.
 • CarPoint fiksēs un reģistrēs straujus paātrinājumus, bremzēšanas un pagriezienu gadījumus, ko varēsi apskatīt kartē un optimizēt braukšanas manieri.
 • CarPoint analizēs Tava braukšanas stila ietekmi uz auto degvielas patēriņu, apkārtējo vidi un auto nolietojumu, sniedzot iespēju braukt ekonomiskāk un dabai draudzīgāk.
 • CarPoint fiksēs akumulatora stāvokli, kas ļaus izvairīties no strespilniem brīžiem, kad, izrādās, auto vai citu tehnisko ierīci nav iespējams iedarbināt.

Kā uzstādīt?

 • CarPoint pieejams jebkuram individuālajam transporta līdzeklim visā Latvijā.

 • Sistēmas uzstādīšana aizņems tikai 40 minūtes.

 • Jebkurā brīdī sistēmai var pievienot citus mājsaimniecīcas auto vai tehniskās ierīces.

 • CarPoint var pielāgot inidividuāli, izvēloties paziņojumu veidus, piemērojot automātisku drošības režīma ieslēgšanos/izslēgšanos u.c..

 • CarPoint ir demokrātiska un pieejama drošības un uzraudzības sistēma – iekārtas un tās vienreizēja uzstādīšanas maksa ir tikai EUR 50,-.

 • Ikmēneša uzturēšanas maksa – tikai EUR 5,-.

 • CarPoint lietotne pieejama AppStore un GooglePlay lietotājiem.

MŪSU KOMANDA

 • Uzstādīs CarPoint!

 • Konsultēs Tevi par CarPoint efektīvāku izmantošanu!

 • Piemēros CarPoint Tavām un Tavas mājsaimniecības vajadzībām!

 

 

PIETEIKT CARPOINT

VAI

Piesakies, zvanot uz +371 2838 3304!